Pokusa DiamondCoat Biotin Max 350g

biotyna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Pokusa DiamondCoat Biotin Max 350g

  113,00 

  dla psów wystawowych ras średnich i dużych

  przyśpieszenie porostu włosa

  poprawa pigmentacji

  Biotin Max – suplement dla psów, których okrywa włosowa wymaga kompleksowej regeneracji

  Naturalny suplement dedykowany poprawie kondycji sierści i skóry. Optymalne stężenie składników aktywnych szybko i skutecznie pobudza funkcje budujące oraz regeneruje skórę oraz macierz włosa. Efektywnie uwidaczniając głębię koloru.

  Stanowi niezbędne uzupełnienie diety w przypadku nadmiernego wypadania włosa oraz jego ogólnej złej kondycji. Wykazuje korzystne działanie na zwiększenie tempa odrostu okrywy włosowej. Regularna suplementacja sprawi, że sierść stanie się błyszcząca, gęsta, mocna, bardziej wytrzymała a także osiągnie wyraźniejszą barwę i połysk.

  Zawiera biotynę oraz cynk i miedź w formie chelatu, co zwiększa wchłanialność substancji czynnej i wypływa na jej lepsze wykorzystanie przez organizm.  Nie łączyć z produktem ShowMax

  Optymalny czas stosowania 5 – 6 tygodni

  Quick View
 • HorseLinePRO Hoof’s Help

  229,00 439,00 

  Optymalna kombinacja składników aktywnych dla absolutnej regeneracji kopyt. Formuła wzbogacona o naturalne źródło kwasów omega 3 i 6 w optymalnej proporcji z siarką biogenną, która jest kluczowa dla mocnej spójności listewek kopytowych. Kompozycja ta pozwala utworzyć niezwykle zwartą i wytrzymała strukturę puszki. 

  Quick View
 • HorseLinePRO Biotin Max

  89,00 299,00 

  Uzupełniająca mieszanka paszowa o optymalnej koncentracji składników odżywczych wpływających pozytywnie na strukturę puszki kopytowej oraz poprawę jej tempa przyrostu. Podwyższona zawartość Biotyny, Dl-metioniny oraz cynku pomaga w wytworzeniu niezwykle mocnego, zdrowego kopyta. Preparat szczególnie polecany problemach z kruchym, łamliwym, pękającym, mało elastycznym rogiem kopytowym.

  Quick View
X
X