HorseLinePRO IceGel 650ml

boswelia

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • HorseLinePRO IceGel 650ml

  99,00 

  Regeneracyjny preparat dedykowany koniom wyczynowym w celu uzyskania błyskawicznej odnowy biologicznej po wysiłku. Przynosi ukojenie zmęczonym i nadwyrężonym stawom oraz ścięgnom. Usuwa zesztywnienia, przynosząc mroźną ulgę, aby następnie efektywnie usprawnić krążenie w obrębie nadwyrężonych i zmęczonych kończyn zapobiegając kontuzjom.

  Quick View
 • HorseLinePRO IceClay 1400ml

  99,00 

  Naturalna glinka o właściwościach regenerujących szczególnie polecana dla koni sportowych, po intensywnym treningu oraz na stłuczenia. Sprzyja regeneracji aparatu ruchu po wysiłku, przynosi ulgę zmęczonym ścięgnom i stawom. Kaolin wykazuje działanie ściągające, wspomagające redukcję obrzęków co sprawia, że preparat może być również stosowany na stłuczenia.

  Quick View
 • Pokusa ChondroLine ChondroCare tabletki na stawy 120tab

  90,00 

  profilaktyka aparatu ruchu

  wysokie stężenie kwasu bosweliowego

  poprawia elastyczność ścięgien

  ChondroCare tabletki na stawy – naturalne suplementy dla psów

  Unikalna kompozycja siarczanu chondroityny, glukozaminy oraz ekstraktu z kadzidłowca Boswellia Serrata, która wzmacnia strukturę stawów, pomaga w stymulacji syntezy i regeneracji tkanki chrzęstnej oraz prawidłowym wydzielaniu mazi stawowej. Produkt przeznaczony do stosowania profilaktycznego u psów ras dużych, pracujących i po ukończeniu 5. roku życia.

  Dla większych ras psów polecamy nasze naturalne suplementy wspomagające funkcjonowanie układu kostno-stawowego w formie proszku: ChondroLine senior

  Quick View
X
X