HorseLinePRO ChondroClinic 690g

czarci pazur

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • HorseLinePRO ChondroClinic 690g

  399,00 

  Mieszanka paszowa zawierająca wysokie stężenie substancji chondroprotekcyjnych o działaniu potwierdzonym klinicznie. Zaleca się podawanie preparatu w celu uzupełnienia diety o składniki wspomagające odbudowę zdrowej chrząstki stawowej po przebytych zabiegach lub kontuzjach. Jak również w przypadkach pojawienia się sztywności lub nieregularności ruchu.

  Quick View
 • Pokusa ChondroLine ChondroHelp tabletki na stawy 120tab

  102,00 

  w trudnościach z poruszaniem się

  po kontuzjach i operacjach

  tabletki są smakowite i łatwe w dzieleniu

  ChondroHelp tabletki na stawy – naturalne suplementy dla psów

  Preparat przeznaczony do stosowania u psów z trudnościami w poruszaniu się. Składniki preparatu wzmacniają strukturę stawów, pomagają w stymulacji syntezy i regeneracji tkanki chrzęstnej oraz prawidłowego wydzielania mazi stawowej.

  Dla większych ras psów polecamy nasze naturalne suplementy w formie proszku: ChondroLine Help lub w formie płynu z dodatkową dawką kwasu hialuronowego: ChondroLine Help +HA

  Quick View
 • Pokusa ChondroLine Help + HA 1000ml

  186,00 

  prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego

  duża dawka kwasu hialuronowego

  łatwa aplikacja

  Chondroline Help+Ha – naturalne suplementy dla psów

  Preparat w płynie przeznaczony do stosowania u psów z trudnościami w poruszaniu się, jak również w trakcie rehabilitacji, po przebytych kontuzjach lub operacjach.  Siarczan chondroityny, chlorowodorek glukozaminy, kolagen i kwas hialuronowy w zastosowanych stężeniach zapewniają właściwe odżywienie stawów oraz wpływają na zmniejszenie tarcia w obrębie powierzchni stawowych. Ekstrakt z czarciego pazura wyraźnie poprawia płynność ruchu.

  Polecamy również nasz naturalny suplement dla mniejszych ras w formie tabletek : ChondroHelp lub w formie proszku: CHONDROLINE HELP

  Quick View
 • HorseLinePRO Czarci Pazur

  109,00 189,00 

  Naturalnie mocny preparat dietetyczny. Na produkcję 1 kilograma ekstraktu HorseLine Czarci pazur zużyliśmy aż 4 kilogramy suszonego korzenia hakorośli. Doskonale sprawdza się w naturalnej terapii przeciwzapalnej oraz przeciwbólowej aparatu ruchu jak również w przypadkach nieżytu dróg oddechowych, zaburzeniach trawienia, przepływu żółci, stanach zapalnych wątroby, czy chorobach autoimmunologicznych. U starszych koni pomaga w bólach reumatycznych i artretycznych. 

  Quick View
X
X