Pokusa RawDietLine Drożdże ProPlus

drożdże browarnicze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Pokusa RawDietLine Drożdże ProPlus

  35,00 75,00 

  podnoszą odporność

  po przebytych chorobach

  wspomagają wzrost młodego organizmu

  Naturalne suplementy – Drożdże Browarnicze, bogate w witaminy z grupy B:

  Bogaty kompleks naturalnych witamin z grupy B wzbogacony o prebiotyki : beta-glukany (20%) i mannano-oligosacharydy (MOS), utworzony na bazie czystych drożdży browarniczych Saccharomyces cerevisiae.

  Wyjątkowy dodatek żywieniowy dla psów i kotów podnoszący znacznie wartość pokarmową posiłku oraz jego smakowitość. Stanowi doskonałe uzupełnienie diety w przypadku osobników: młodych – intensywnie rosnących, w sytuacjach stresowych, w optymalizacji trawienia (prebiotyczny efekt), w trakcie rekonwalescencji. Istotny suplement do bilansowania diety zwierząt karmionych surowym mięsem.

  Wyjątkowy , opatentowany proces produkcyjny zapewnia skuteczna ochronę dla zachowania wrażliwych składników i substancji czynnych drożdży. W całości wyprodukowano w Polsce. Nie zawiera syntetycznych dodatków.

  Quick View
 • Pokusa ChondroLine Junior – na stawy dla szczenięcia

  115,00 

  prawidłowy rozwój aparatu ruchu

  można stosować do 12. miesiąca życia

  polecany dla ras szybko rosnących

  ChondroLine Junior  – naturalny suplement na stawy dla szczenięcia

  Preparat przeznaczony do wzbogacenia diety psów w okresie intensywnego wzrostu pomiędzy 3.-12. miesiącem życia. Dostarcza substancji odżywczych niezbędnych do prawidłowego rozwoju układu kostno-stawowego. Produkt polecany rasom dużym i olbrzymim oraz psom poddawanym obciążeniom treningowym.

  Dla mniejszych ras psów polecamy nasze naturalne suplementy w formie tabletek: ChondroJunior lub w formie płynu z dodatkową dawką kwasu hialuronowego: ChondroLine Junior + HA

  Quick View
 • Pokusa RawDietLine Drożdże browarnicze

  28,00 153,00 

  poprawiają jakość sierści i skóry

  wspomagają trawienie

  poprawiają smakowitość posiłków

   

  Quick View
X
X