Pokusa ChondroLine Junior + HA 500ml

kolagen

Wyświetlanie 1–9 z 11 wyników

 • Pokusa ChondroLine Junior + HA 500ml

  130,00 

  produkt smakowity i łatwy w aplikacji

  wsparcie aparatu ruchu

  dla szczeniąt wszystkich ras

  Chondroline Junior +HA naturalny suplement dla szczeniąt w płynie

  Preparat w płynie przeznaczony do wzbogacenia diety psów w okresie intensywnego wzrostu. Dostarcza substancji odżywczych niezbędnych do prawidłowego rozwoju układu kostno-stawowego. Preparat dedykowany rasom dużym i olbrzymim oraz psom poddawanym obciążeniom treningowym. Bogaty skład ma wpływ na właściwe odżywienie aparatu ruchu.

  Dla mniejszych ras psów polecamy nasze naturalne suplementy w formie tabletek: ChondroJunior  lub w formie proszku: ChondroLine Junior

  Quick View
 • HorseLinePRO Grow Up Vital

  149,00 289,00 

  Specjalna mieszanka substancji czynnych jak glukozamina, chondroityna oraz kolagen gwarantuje uzupełnienie naturalnych zasobów mazi stawowej oraz podaż składników odżywczych dla prawidłowego rozwoju układu kostno – stawowego co pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia dysfunkcji aparatu ruchu (jak np. stawowe odpryski kostne). 

  Quick View
 • HorseLinePRO TendonFlex

  159,00 239,00 

  Preparat do stosowania dietoprofilaktycznego w celu wzmocnienia i odżywienia tkanki łącznej, szczególnie dedykowany dla koni borykających się z nawracającymi kontuzjami w obrębie ścięgien i więzadeł.

  Quick View
 • Pokusa DiamondCoat ShowMax

  117,00 

  dla psów wystawowych małych ras

  poprawa jakości i kondycji skóry

  poprawa pigmentacji skóry

  DiamondCoat ShowMax – suplement wpływający korzystnie na poprawę kondycji skóry oraz sierści

  Naturalny suplement stworzony z myślą o psach wystawowych, u których wymagana jest perfekcyjna kondycja włosa oraz podkreślenie pigmentu skóry (np. nosa czy warg).

  Preparat zalecany w przypadkach: nadmiernego wypadania sierści, braku jej połysku, głębokiego koloru, wzmożonego zgrubienia i złuszczania naskórka. Zawiera optymalną ilość biotyny oraz cynk i miedź w formie chelatu co wpływa na lepsze wykorzystanie substancji czynnej przez organizm, poprawiając jej bioretencję. Składniki aktywne formuły pobudzają funkcje budujące i regenerujące skórę, tkankę łączną oraz macierz włosa. Regulują metabolizm skóry, w której tkwią włosy, dzięki czemu wywierają korzystny wpływ na stan ich korzeni przyspieszając tempo wzrostu. Nadają sierści połysku, miękkości i witalności. Wyjątkowo smaczny, rekomendowany psom wybrednym żywieniowo u których występuje niechęć do przyjmowania suplementów.

  DiamondCoat ShowMax – naturalne suplementy dla psów:

  Psy wystawowe małych ras

  Doskonała kondycja szaty

  Intensywna pigmentacja

  W formie smacznych tabletek

   Dla psów z problemami skórnymi polecamy inny naturalny suplement w formie tabletek: DermaCare Clinic

  Quick View
 • Pokusa ChondroLine ChondroJunior tabletki na stawy 120tab

  94,00 

  wsparcie rozwoju aparatu ruchu

  ekonomiczne dawkowanie

  szczególnie polecany dla ras dużych i olbrzymich

  ChondroJunior tabletki na stawy – naturalne suplementy dla psów

  Preparat przeznaczony do wzbogacania diety psów w okresie intensywnego wzrostu. Dostarcza niezbędnych substancji czynnych do prawidłowego rozwoju aparatu ruchu. Przeznaczony dla ras szybko rosnących, dużych, olbrzymich oraz obciążonych ryzykiem dysfunkcji układu kostno-stawowego jak np. dysplazją lub innymi wadami postawy.

  Dla większych ras psów polecamy nasze naturalne suplementy w formie proszku: ChondroLine junior
  lub w formie płynu z dodatkową dawką kwasu hialuronowego: ChondroLine junior +HA

  Quick View
 • Pokusa ChondroLine Help + HA 1000ml

  186,00 

  prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego

  duża dawka kwasu hialuronowego

  łatwa aplikacja

  Chondroline Help+Ha – naturalne suplementy dla psów

  Preparat w płynie przeznaczony do stosowania u psów z trudnościami w poruszaniu się, jak również w trakcie rehabilitacji, po przebytych kontuzjach lub operacjach.  Siarczan chondroityny, chlorowodorek glukozaminy, kolagen i kwas hialuronowy w zastosowanych stężeniach zapewniają właściwe odżywienie stawów oraz wpływają na zmniejszenie tarcia w obrębie powierzchni stawowych. Ekstrakt z czarciego pazura wyraźnie poprawia płynność ruchu.

  Polecamy również nasz naturalny suplement dla mniejszych ras w formie tabletek : ChondroHelp lub w formie proszku: CHONDROLINE HELP

  Quick View
 • HorseLinePRO Kolagen

  99,00 199,00 

  Preparat łatwo przyswajalny zawierający w swym składzie poliaminokwasy, oligopeptydy, polipeptydy kolagenowe oraz aż 18 aminokwasów (w tym istotny poziom proliny i lizyny ważny dla biosyntezy własnego kolagenu). Kolagen stosowany w profilaktyce układu kostno-szkieletowego wspomaga wytrzymałość i elastyczność tkanki łącznej, ścięgien i stawów. Poprawia wygląd skóry, sierści i rogu kopytowego.
  Pomaga zachować prawidłową gospodarkę wodną organizmu (tkanek łącznych).

  Quick View
 • Pokusa RawDietLine Kolagen

  83,00 208,00 

  profilaktyka aparatu ruchu

  poprawia jakość skóry i pazurów

  wspomaga regenerację układu mięśniowego

   

  Quick View
 • Pokusa ChondroLine Senior – preparat wspomagający stawy

  120,00 

  prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego

  dla psich seniorów

  wspomaga procesy trawienne

  ChondroLine Senior – naturalny suplement na stawy dla psa

  Preparat wspomagający prawidłowe funkcjonowanie, ochronę oraz regenerację układu kostno-stawowego. Przeznaczony do stosowania profilaktycznego u psów wszystkich ras, po ukończeniu 7. roku życia. Formuła preparatu została dostosowana do potrzeb starszych psów, u których metabolizm ulega spowolnieniu. Zawiera siarczan glukozaminy i chondroityny, których ilość w organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem.

  Dla mniejszych ras psów polecamy nasze naturalne suplementy na stawy z dodatkiem kwasu bosweliowego w formie tabletek: ChondroCare

  Quick View
X
X