HorseLinePRO MSM

line

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

 • HorseLinePRO MSM

  69,00 229,00 

  MSM (metylosulfonylometan) związek siarki biogennej, pozyskiwany z miazgi sosnowej wykazuje działanie przeciwreumatycznie i przeciwzapalnie. Ma znaczące działanie przy regeneracji tkanki chrzęstnej w stawach. Wspiera budowę ścięgien, więzadeł i mięśni. Uczestniczy w syntezie kolagenu i keratyny. Stymuluje wytwarzanie przeciwciał, przez co wspomaga układ odpornościowy.

  Quick View
 • Pokusa BreedingLine Reproductal+

  87,00 

  uzupełnia niedobór wapnia

  wspiera układ rozrodczy

  wspiera prawidłowy rozwój płodów

  BreedingLine Reproductal+ naturalny suplement do stosowania u suk w okresie rozrodu oraz ciąży

  Produkt dla suk w okresie rozrodu oraz ciąży. Wspomaga funkcjonowanie układu rozrodczego i pomaga osiągnąć lepszą stabilność ciąży. Składniki aktywne preparatu posiadają właściwości obkurczające i minimalizują  ryzyko powstawania krwotoków porodowych. Wpływają także na prawidłowy rozwój płodów, a szczególnie ich wzrost i układ nerwowy.

  Dzięki zawartości odpowiedniej kompozycji ziół oraz gęstości energetyczno-białkowej REPRODUCTAL wywołuje zjawisko Flushing’u.

  Flushing (żywienie bodźcowe) zwiększa ilość komórek jajowych zdolnych do zapłodnienia w okresie rui. W efekcie pomaga osiągnąć lepszą liczebność miotu i stabilność ciąży.

  Kolejnym produktem z linii Breeding, który wspomaga laktację u suk jest naturalny suplement: LACTOVITAL

  Quick View
X
X